Doprava

Naším cílem je poskytnout vám ten nejlepší servis, ať už přijdete k nám na pobočku nebo si víno objednáte k sobě domů.

Jsme si vědomi toho, že dopravovat tak choulostivý náklad, jako jsou láhve s vínem, vyžaduje náležitou péči.  Ta začíná už od samotného výběru dopravce, při němž je pro nás důležité to, aby cesta zboží od nás k vám byla co nejkratší a zahrnovala co nejméně zúčastněných stran

Předsevzali jsme si, aby doprava probíhala takzvaně “z ruky do ruky” a zboží nekončilo někde v dopravním depu v rukou člověka, který k zásilce nemá žádný vztah a podle toho se k ní bude i chovat. 

Zvolili jsme proto tři způsoby dopravy a dopravce, o nichž víme, že mají 100% úspěšnost v doručení zboží v bezvadném stavu. Můžete využít Messenger, Wolt nebo náš vlastní The Vinotéka rozvoz.

Poté, co si na našem e-shopu vyberete zboží, zvolíte způsob dopravy a dokončíte objednávku, vás budeme kontaktovat o jejím stavu. Délka doručení se bude lišit právě podle toho, jaký způsob dopravy jste zvolili. 

Služba Messenger vám zboží doveze kamkoliv po celé ČR. Pokud objednávku stihnete odeslat v pracovní den do 13 hodin, zboží vám bude doručeno již následující den.

V případě, že zvolíte dopravu prostřednictvím služby Wolt Drive, jde o expresní rozvoz téměř po celé Praze, kdy vám zásilka bude doručena do 30 minut.

Třetím způsobem dopravy je náš The Vinotéka rozvoz, který doručuje po Praze 2, 3, 8 a 10, a to každý den v časovém rozmezí 17:00 až 19:00. Objednáte-li si a zvolíte-li tento způsob dopravy, zboží vám doručíme následujícího dne

A pak už jen vyčkejte, než k vám kurýr dorazí. O stavu dopravy vás bude kontaktovat telefonicky. My vás zase budeme průběžně informovat o stavu objednávky.

Věříme, že toto je ten nejlepší servis, jaký vám můžeme poskytnout, a že vaše zkušenost bude pozitivní. Budeme se těšit na vaše objednávky a na to, až se s námi podělíte o svou zpětnou vazbu.

Druh
dopravy
Rychlost
doručení
Způsob
platby
Způsob
převzetí
Cena
Osobní vyzvednutí na pobočce
ikona hodinPo – Pá 14:00 – 21:55
So – Ne 16:00 – 21:55
ikona hodinbankovní převod, online platba
ikona hodinosobní vyzvednutí: Počernická 699/62, Praha 10, 108 00
Zdarma
Doprava Messenger po celé ČR
ikona hodinnásledující prac. den (pozn. V případě objednávky v pracovních dnech do 13:00)
ikona hodinonline platba
ikona hodinosobní převzetí
od kurýra
149,- Kč
Doprava The Vinotéka po Praze
ikona hodinkaždodenní rozvoz
v čase mezi
17:00 – 19:00
ikona hodinonline platba
ikona hodindoručení
po Praze 2, 3, 8 a 10
49,- Kč

Platba

Pro platbu převodem, proveďte převod na číslo účtu:
ikona platby na účet2602058559 / 2010
a jako variabilní symbol použijte číslo objednávky