Víno tvoří vztahy

Obchodní vztahy nedělá jenom formální pořádek ve splácení faktur a dodávání objednávek. Chce to individuální přístup ke každému zákazníkovi, přístup, který razíme my. Pakliže jste byli pozorní a zjistili jste, že váš obchodní partner miluje kvalitní víno, tak jste tady správně

Pokud jste se rozhodli partnera obdarovat, nabízíme sestavení individuálních dárkových balení podle potřeb, chutí a vkusu.

Řízené degustace

Jsme přesvědčeni, že jedním z nejlepších způsobů, jak utužovat pracovní vztahy, je sklenka vína, zejména v autentickém prostředí vinného sklípku. Proto pro firmy na přání organizujeme řízené degustace ve vinařstvích našich dodavatelů.

A soudě dle rozmanité skladby našeho sortimentu je skutečně z čeho vybírat. Chcete ochutnávat naturální vína? Klasická vína? Vína z Čech nebo Moravy? Ze zahraničí? Nic z toho pro nás není nemožné. Samozřejmostí je potom jakýkoliv doprovodný program dle zvolené lokality, ať už se jedná o návštěvu kulturních památek, gastroturistiku a podobně. 

Máte vlastní nápad? Napište nám!

Pro gastro podniky

Restauratéři, trápí vás ohraná nabídka vín ve vašem podniku? Oslovte nás a my vám poskytneme individuální konzultaci vašeho vinného lístku a pomůžeme poskládat nový, na míru a tak, aby se vína perfektně doplňovala s pokrmy ve vašem jídelním lístku.

Samozřejmostí je i proškolení vašeho personálu v tom, jak víno doporučovat a servírovat. Věříme, že vám tak pomůžeme maximalizovat zážitek vašich zákazníků.

Realizujeme degustace

Oblíbili jste si u nás vinařství a chtěli byste se s ním seznámit blíže? Každoročně u nás s našimi vinaři organizujeme několik degustací ročně. Sledujte naše sociální sítě, ať vám žádná neuteče. 

Velkoobchodní dodávky

Máte rádi naše vína a chtěli byste je také nabídnout svým zákazníkům? Obraťte se rovnou na nás. Pro mnohá vinařství jsme v Česku výhradním dodavatelem

Firemní etikety

Pro firmy nabízíme možnost individualizovat lahve vína natisknutím etiket s logem podniku.

Kontaktujte nás! jsme tu pro vás