the Vinotéka v Praze

Naši pobočku v Malešicích jsme otevřeli v srpnu roku 2020 a už od prvního dne, kdy jste se zde mohli potkávat především s námi dvěma, Alex a Karlem, se stala lokálním meeting pointem pro setkávání milovníků dobrého vína, kteří v našem winebaru či na předzahrádce postávají celoročně, popíjejí, diskutují a vznikají zde nové známosti a přátelství. Naše crew se postupem času rozrostla o Štěpána, Simona, Klárku, Lucku a Anežku.

pečlivý výběr naturálních vín z Moravy a zahraničí

kvalitní lahve od námi vybraných naturálních i moderních vinařů, vybrané tapas k vínu, přátelský a erudovaný personál a společnost inspirativních lidí – to jsou hlavní rysy, jež tvoří báječnou atmosféru našeho podniku.

Přesvědčte se na vlastní kůži, přijďte, nechte si od nás poradit s výběrem vína, popijte s námi nebo se rovnou zúčastněte některé z řízených degustací vedených samotnými majiteli vinařství nebo přímo námi, které pořádáme během příjemných letních večerů za doprovodu luxusního občerstvení a živé hudby. Spolu s našimi vinaři vám rádi předáme své znalosti o vínu a ještě vás u toho skvěle pobavíme.

V neposlední řadě je naše pobočka místem, kde si můžete vyzvednout své objednávky z e-shopu.