O nás

Náš příběh začal jak jinak než skleničkou vína, která později přerostla v nápad otevřít si vlastní vinotéku. Nejprve jsme se vydali objevovat všemožná vinařství jižní Moravy, ochutnávat tamní vína a navazovat přátelství s vinaři; hlavně díky nim se nám podařilo přivést náš sen v realitu. Od té doby vozíme do pražských Malešic to nejlepší, co jsme již okusili (nejen) z vinic jižní Moravy.

Jsme mladí a plní entuziasmu; chceme růst společně s oborem vinařství a pro své zákazníky objevovat a dovážet unikátní vína, která nejsou běžně k dostání. Zaměřujeme se proto spíše na menší rodinná vinařství, která své vinice obdělávají v souladu s udržitelným vztahem k půdě a vína vyrábějí tradičními metodami bez zbytečných chemických zásahů – náš sortiment se proto nejrychleji rozrůstá o naturální vína, v nichž vidíme tu správnou cestu.

Ke skvělému vínu patří i skvělá společnost. Rodinné prostředí a přátelská atmosféra – obojí k naší pobočce v Malešicích na Praze 10 neodmyslitelně patří a my s radostí přihlížíme, jak nad dalšími a dalšími skleničkami vznikají další a další příběhy podobně, jako vznikl ten náš.

Kompletní nabídku vín najdete na našem e-shopu, kde si můžete objednat po celé ČR s dovozem do dalšího dne.

Na zdraví, přátelé! 

Alex a Karel

Naše crew

Karel Siegl
sales, B2B
info@thevinoteka.cz +420 728 722 511
Alexandra Atiss
objednávky, fakturace
info@thevinoteka.cz +420 777 996 157
Štěpán Marek
sales, administrativní podpora
info@thevinoteka.cz +420 721 913 662
Simon Štibor
sales
info@thevinoteka.cz +420 721 214 670