Vinotéka v Praze

Naši pobočku v Malešicích jsme otevřeli v srpnu roku 2020 a už od prvního dne, kdy jste se zde mohli potkávat především s námi dvěma, Alex a Karlem, se stala lokálním meeting pointem pro setkávání milovníků dobrého vína, kteří na naší předzahrádce postávají celoročně, popíjejí, diskutují a vznikají zde nové známosti a přátelství. Náš tým se postupem času rozrostl o Štěpána, Simona, Kláru, Jáchyma a Denise.

pečlivý výběr vín z Moravy a zahraničí

kvalitní lahve od námi vybraných naturálních i moderních vinařů, vybrané lahůdky k vínu (například oříšky či sušené maso), přátelský a erudovaný personál a společnost inspirativních lidí – to jsou hlavní rysy, jež tvoří báječnou atmosféru našeho podniku.

Přesvědčte se na vlastní kůži, přijďte, nechte si od nás poradit s výběrem vína, popijte s námi nebo se rovnou zúčastněte některé z řízených degustací vedených samotnými majiteli vinařství, které pořádáme během příjemných letních večerů za doprovodu luxusního občerstvení a živé hudby. Spolu s našimi vinaři vám rádi předáme své znalosti o vínu a ještě vás u toho skvěle pobavíme.

V neposlední řadě je naše pobočka místem, kde si můžete vyzvednout své objednávky z e-shopu.